Geleceği Birlikte Planlayalım

Kalkınma Bakanlığı bünyesinde ve Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı’nın (KUZKA) organizatörlüğünde 14 Şubat Çarşamba günü Sinop Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli’nde toplantı düzenlendi. İki ayrı oturumdan oluşan toplantıya ilçeler de katılım sağladı. 2019-2023 yılları arası 5 yıllık kalkınma planı için vatandaşların da görüş ve önerilerinin alındığı toplantı interaktif bir ortamda gerçekleştirildi.

Anket çalışması yapılarak öncelikli konuların belirlenmesinin ardından çalışma grupları oluşturularak önümüzdeki 5 yıllık kalkınma planının önündeki engeller ve çözüm önerilerinin konuşulduğu beyin fırtınası çalışmaları yapıldı.

Oldukça verimli geçen toplantının diğer tüm bölgeler ve illerde yapılan çalışmalarla birlikte ülkemizin geleceği açısından olumlu sonuçlar doğurmasını diliyoruz.

Ankete online olarak Kalkınma Bakanlığı’nın http://kbanket.kalkinma.gov.tr/index.php/471624/lang-tr adresinden ulaşılabilmektedir. Tüm vatandaşlarımızı ankete katılarak önümüzdeki 5 yılın kalkınma planına ortak olmaya davet ediyoruz.

Toplantı resimlerine Galeri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.