Başkan Orhan ÇAKIR, TOBB Vergi Komisyonuna seçildi

Boyabat TSO artık TOBB’da daha aktif olacak..!

15 Mayıs 2018 Salı günü yapılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği seçimlerinin kesinleşen sonuçlarına göre Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası nezdinde Başkan Orhan ÇAKIR Vergi Komisyonu üyeliğine seçildi.

Mevzuat Komisyonu, Dilekleri İnceleme Komisyonu, Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu, Vergi Komisyonu, Dış İlişkiler Komisyonu, Basın Yayın Komisyonu, Ekonomi Politikası Komisyonu, İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri Kurulu, Hayvancılık Kurulu, Tarım Kurulu, KOBİ Politikaları Kurulu, Turizm Kurulu, Mesleki Eğitim Kurulu ve Sosyal Politikalar Kurulu’ndan oluşan 15 kurul ve komisyon içerisinde Vergi Komisyonu’nun 8 üyesinden biri Orhan ÇAKIR oldu.

Seçimlerin neticelenmesinin ardından Başkan ÇAKIR yaptığı açıklamada; “Boyabat’ı ve Odamızı TOBB bünyesinde daha iyi tanıtma ve ifade etme anlamında güzel bir imkan yakaladık. Görevimizi en iyi şekilde yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağız. İnanıyorum ki Boyabat TSO yönetimi olarak ilerleyen dönemlerde odamızın adını çok daha iyi yerlere taşıyacağız.

Seçimlerden önce odamızı çevre odalar arasında daha aktif bir noktaya taşımaya söz vermiştik. Böylece verdiğimiz sözün arkasında durduğumuzu göstermiş olduk. İnşallah sonraki dönemlerde de odamızı yüksek kademelerde temsil etmeye devam edeceğiz” dedi.Bir cevap yazın