Boyabat TSO Meslek Komitesi ve Meclis Seçim Sonuçları

1 Nisan 2018 Pazar günü Odamızda yapılan seçimlerin kesinleşen sonuçları dün(05.04.2018) itibariyle tarafımıza tebliğ edilmiştir. Yapılan tebliğ ile ilgili tam liste aşağıdadır.

 

BOYABAT TSO MECLİS ASİL VE YEDEK ÜYELERİ

 1.Meslek Komitesi’nden Meclis Asil Üyeliğine Seçilenler
-Erenler Turistik Tesisleri Ve Petrol Ürünleri Nakliyat Gıda Oto İnşaat Taahhüt Ve Plastik Doğrama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
-Ersa Otomotiv İnşaat Akaryakıt Ve Petrol Ürünleri Pazarlama Nakliye Turizm Ve Hayvancılık Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
1.Meslek Komitesi’nden Meclis Yedek Üyeliğine Seçilenler
Tanrıkulu Petrol Ürünleri Lpg Gıda Gübre Dayanıklı Tüketim Malları Alım Satım Komisyonculuğu Nakliye İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Deniz Otomotiv Yedek Parça İnşaat Petrol Dayanıklı Tüketim Malları Avcılık Madencilik Kuyumculuk Taşımacılık Tarımsal Tekstil Gıda Hayvancılık İç Ve Dış Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi

 2.Meslek Komitesi’nden Meclis Asil Üyeliğine Seçilenler
-Nurdem Gıda Petrol Ürünleri İnşaat Turizm Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Suat Elmacı-Sembol Ticaret
2.Meslek Komitesi’nden Meclis Yedek Üyeliğine Seçilenler
-Ramazan Özçil
-Cansızoğlu Bican Gıda İnşaat Turizm Nakliyat Ve Dayanıklı Ev Eşyaları Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi

 3.Meslek Komitesi’nden Meclis Asil Üyeliğine Seçilenler
-Mustafa Yayla Yayla Tuğla Fabrikası
-Başboy Başak Boyabat Toprak Sanayi Ve Ticaret İthalat İhracat İnşaat Taahhüt Pazarlama Limited Şirketi
3.Meslek Komitesi’nden Meclis Yedek Üyeliğine Seçilenler
-Süleyman Sütcüoğlu
-Özyılmazlar Madencilik Akaryakıt İnşaat Taahhüt Nakliyat Tuğla İmalat Ve Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

 4.Meslek Komitesi’nden Meclis Asil Üyeliğine Seçilenler
-Mavişoğlu İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Orhan Çakır
4.Meslek Komitesi’nden Meclis Yedek Üyeliğine Seçilenler
-Özcebeci İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi
-Şükrü Tekcan

 5.Meslek Komitesi’nden Meclis Asil Üyeliğine Seçilenler
-Nazif Koltukçu
-Yıl-Sam Elektrik Elektronik Bilgisayar Güvenlik Sistemleri Sanayii Ve Ticaret Limited Şirketi
5.Meslek Komitesi’nden Meclis Yedek Üyeliğine Seçilenler
-Eren Akbelen Detay Bilişim
-Necati Tekin

 6.Meslek Komitesi’nden Meclis Asil Üyeliğine Seçilenler
-Nizam İnşaat Nakliyat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Sabri Öncü-Öncüler Toprak Sanayi
6.Meslek Komitesi’nden Meclis Yedek Üyeliğine Seçilenler
-Ali Dağıstanlı
-Yalçın Çaylak-Boyabat Tur Seyahat

 7.Meslek Komitesi’nden Meclis Asil Üyeliğine Seçilenler
-Hacıbaba Sebze Ve Meyve Gıda Ürünleri Ve Nakliyat Pazarlama İthalat Ve İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Harun Reşit Cansızoğlu-Cansızoğlu Ticaret
7.Meslek Komitesi’nden Meclis Yedek Üyeliğine Seçilenler
-S.S.Göynükören Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
-S.S.Durağan Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi

 8.Meslek Komitesi’nden Meclis Asil Üyeliğine Seçilenler
-Cemal Kaan Kamburoğlu
-Göksu İş Sağlığı Ve Güvenliği Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi
8.Meslek Komitesi’nden Meclis Yedek Üyeliğine Seçilenler
-Oğuz Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi
-7 Eylül Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi

 9.Meslek Komitesi’nden Meclis Asil Üyeliğine Seçilenler
-Kadir Çok
-Mehmet Kuzulu-Kuzulu İnşaat Müteahhitlik
9.Meslek Komitesi’nden Meclis Yedek Üyeliğine Seçilenler
-S.S.Gökçukur Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
-S.S.Esentepe Tarımsal Kalkınma Kooperatifi

 10.Meslek Komitesi’nden Meclis Asil Üyeliğine Seçilenler
-Osman Onur Küçükbaş-Küçükbaş Ticaret
-Yusuf Aksu
10.Meslek Komitesi’nden Meclis Yedek Üyeliğine Seçilenler
-Mustafa Çınlar
-Çöveliler İnşaat Taşımacılık Otomotiv Konfeksiyon Madencilik Kuyumculuk Ambalaj Emlakçılık Gıda Hayvancılık Petrol Tarımsal Dayanıklı Tüketim Malları İç Dış Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi

 

 

BOYABAT TSO MESLEK KOMİTELERİ ASİL VE YEDEK ÜYELERİ

 1.Meslek Komitesi Asil Üyeliğine Seçilenler
-Erenler Turistik Tesisleri Ve Petrol Ürünleri Nakliyat Gıda Oto İnşaat Taahhüt Ve Plastik Doğrama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
-Ersa Otomotiv İnşaat Akaryakıt Ve Petrol Ürünleri Pazarlama Nakliye Turizm Ve Hayvancılık Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Tanrıkulu Petrol Ürünleri Lpg Gıda Gübre Dayanıklı Tüketim Malları Alım Satım Komisyonculuğu Nakliye İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

-Deniz Otomotiv Yedek Parça İnşaat Petrol Dayanıklı Tüketim Malları Avcılık Madencilik Kuyumculuk Taşımacılık Tarımsal Tekstil Gıda Hayvancılık İç Ve Dış Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
-İsmail Deniz
 1.Meslek Komitesi Yedek Üyeliğine Seçilenler
-Abdullah Yayla
Özler Akaryakıt Kollektif Şirketi-Oğuz Çapkın Ve Ortakları
-Yayla Kollektif Şirketi-Hüseyin Yayla Ve Ortakları
-Şükrü Sarı

 2.Meslek Komitesi Asil Üyeliğine Seçilenler
-Nurdem Gıda Petrol Ürünleri İnşaat Turizm Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Suat Elmacı-Sembol Ticaret
-Ramazan Özçil
-Cansızoğlu Bican Gıda İnşaat Turizm Nakliyat Ve Dayanıklı Ev Eşyaları Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi
-Murat Aydın
 2.Meslek Komitesi Yedek Üyeliğine Seçilenler
İbrahim Aslan-Osmanoğlu Et Kasabı
-Mehmet Çil-İstanbul Şekerleme
-Şuayip Keskin
-Öztürkler Unlu Gıda Maddeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Kalebağı Turizm Lokanta Ve Otelcilik Gıda Hayvancılık İnşaat Taahhüt Nakliyat Limited Şirketi

 3.Meslek Komitesi Asil Üyeliğine Seçilenler
-Mustafa Yayla Yayla Tuğla Fabrikası
-Başboy Başak Boyabat Toprak Sanayi Ve Ticaret İthalat İhracat İnşaat Taahhüt Pazarlama Limited Şirketi
-Süleyman Sütcüoğlu

-Özyılmazlar Madencilik Akaryakıt İnşaat Taahhüt Nakliyat Tuğla İmalat Ve Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Çakıroğlu Toprak Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
 3.Meslek Komitesi Yedek Üyeliğine Seçilenler
Bozkurt Blok Tuğla İmalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Erenpen Plastik Ve Aliminyum Doğrama İnşaat Taahhüt Oto Kaborta Boya Alım Satım Komisyonculuğu İmalat Ve Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi
-Yusuf Demircan
-Halil İbrahim Çal
-Hüseyin Yayla-Yayla Kiremit ve Tuğla Fabrikası

 4.Meslek Komitesi Asil Üyeliğine Seçilenler
-Mavişoğlu İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Orhan Çakır
-Özcebeci İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi
-Şükrü Tekcan
-Osman Genç-Başak Kiremit Ve Tuğla Fabrikası
 4.Meslek Komitesi Yedek Üyeliğine Seçilenler
-Mustafa Sarı
-Recep Yurtseven
-Hüseyin Tataşoğlu
-Yaşar Erkan Erkan İnşaat Ve Yapı
-Tufan Şimşek Tufan İnşaat

 5.Meslek Komitesi Asil Üyeliğine Seçilenler
-Nazif Koltukçu
-Yıl-Sam Elektrik Elektronik Bilgisayar Güvenlik Sistemleri Sanayii Ve Ticaret Limited Şirketi
-Eren Akbelen Detay Bilişim
-Necati Tekin
-Ahmet Taştekin-SMS Bilgisayar
 5.Meslek Komitesi Yedek Üyeliğine Seçilenler
-Ahmet Şen-Mert Ticaret
-Ali Emre Cısdık
-Mehmet Ali Günel
-Tuğba Mete Durupak Kuru Temizleme

 6.Meslek Komitesi Asil Üyeliğine Seçilenler
-Nizam İnşaat Nakliyat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Sabri Öncü-Öncüler Toprak Sanayi
-Ali Dağıstanlı
-Yalçın Çaylak-Boyabat Tur Seyahat
-Abdullah Yaylaoğlu
 6.Meslek Komitesi Yedek Üyeliğine Seçilenler
-S.S.Boyabat 13 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi
-Sinop Metro Turizm Nakliyat İmalat İhracat İthalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Sınırlı Sorumlu Saraydüzü Servis Ve Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi
-Kazım Öztürk
-Cömertler Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

 7.Meslek Komitesi Asil Üyeliğine Seçilenler
-Hacıbaba Sebze Ve Meyve Gıda Ürünleri Ve Nakliyat Pazarlama İthalat Ve İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Harun Reşit Cansızoğlu-Cansızoğlu Ticaret
-S.S.Göynükören Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
-S.S.Durağan Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi
-S.S.Yaylacılı Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
 7.Meslek Komitesi Yedek Üyeliğine Seçilenler
-S.S.Sinop Boyabat Osman Köyü Sulama Kooperatifi
-Lütfi Er
-S.S.Kurusaray Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
-S.S.Sinop-Boyabat Salar Köyü Sulama Kooperatifi
-Sınırlı Sorumlu Kızılırmak Su Ürünleri Kooperatifi

 8.Meslek Komitesi Asil Üyeliğine Seçilenler
-Cemal Kaan Kamburoğlu
-Göksu İş Sağlığı Ve Güvenliği Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi
-Oğuz Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi
-7 Eylül Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi
-Pozitif Gıda Yemek Hayvancılık İnşaat İmalat Ve Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi
 8.Meslek Komitesi Yedek Üyeliğine Seçilenler
-Boyabat Ezgi Radyo Yayın İletişim Anonim Şirketi
-Mef Pharma Veterinerlik Yem Katkı İlaç Kimya Gıda Üretim Satış Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Cihan Kamburoğlu Özel Ekizoğlu Sürücü Kursu
-Sam Güvenlik Temizlik Hizmetleri Ve Ürünleri Tabldot Gıda Maddeleri Otomotiv Ve Büro Malzemeleri Ve Makinaları İmalat Ve Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

 9.Meslek Komitesi Asil Üyeliğine Seçilenler
-Kadir Çok
-Mehmet Kuzulu-Kuzulu İnşaat Müteahhitlik
-S.S.Gökçukur Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
-S.S.Esentepe Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
-S.S.Ilıca Köyü Sulama Kooperatifi
9.Meslek Komitesi Yedek Üyeliğine Seçilenler
-S.S.Günpınar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
-Sınırlı Sorumlu Kovaçayır Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
-S.S.Bağluca Köyü Sulama Kooperatifi
-S.S.Akbelen Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
-S.S.Çatpınar Köyü Sulama Kooperatifi

 10.Meslek Komitesi’nden Meclis Asil Üyeliğine Seçilenler
-Osman Onur Küçükbaş-Küçükbaş Ticaret
-Yusuf Aksu
-Mustafa Çınlar
-Çöveliler İnşaat Taşımacılık Otomotiv Konfeksiyon Madencilik Kuyumculuk Ambalaj Emlakçılık Gıda Hayvancılık Petrol Tarımsal Dayanıklı Tüketim Malları İç Dış Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
-Şaban Şen-Şen Ticaret
 10.Meslek Komitesi Yedek Üyeliğine Seçilenler
-Ömer Peker-Peker Ticaret
-Remzi Yayla-Yayla Tuğla Fabrikası
-Danacı Boya İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Demircanlar Mühendislik Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Temizlik Ve Güvenlik Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
-Er Kılıç Elektrik Elektronik Maden Mühendislik Hafriyat İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirket



Bir Cevap Yazın