Gaziantep GAPPLAST 2017 Fuarı

GAPPLAST 2017 Fuarı; plastik ve kimya sektöründe çok önemli bir üretim merkezi olan ve sektörel kümelenmenin güzel bir örneği olan Gaziantep’te düzenlenecek. Plastik ve kimyanın kapasitesi, üretim ve ihracat gücü, sağladığı istihdam ve katma değer açısından Türkiye’de önemli sektörler arasında yer almaktadır. Küreselleşen dünyada rekabetin giderek arttığı bu sektördeki firmaları, dünya ile entegre hale getirip vizyonlarını daha da ileriye taşımak, teknolojik olarak kendilerini yenilemelerine ve gelişmelerine ortam hazırlayacak GAPPLAST 2017 Fuarı Gaziantep’te ikinci kez düzenlenecek.

27-30 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara, Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası nezdinde katılmak isteyen üyelerimizin tüm masrafları odamız tarafından karşılanacaktır. 26 Eylül Salı günü ilçemizden hareket edilecek olup, 2 gece konaklama, fabrika ziyaretleri ve Fuar gezisi yapılacak, 28 Eylül Perşembe günü Gaziantep’ten ayrılacaklardır.

Katılmak isteyen üyelerimizin 22 Eylül Cuma günü mesai bitimine kadar Odamıza müracaat etmeleri gerekmektedir.Bir cevap yazın